MAMI, JÁ SI TVOJI KRÁSU NECHÁM

08.10.2016

 

Včera spatřily světlo světa moje nové vizitky. Když si nechávám vizitky tisknout, tak je chci většinou vysázené na archu bez řezání a sama si je pak stříhám. Včerejšek nebyl výjimkou. Stříhám si nejen vizitky, ale i miniatury mých obrazů v podobě kartiček a přáníček. Je to pro mě určitý druh meditace, kdy se musím soustředit na to, abych stříhala pěkně rovně a současně mám pocit, že tím do nich dám ještě víc sebe.

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Večer jsme se s mými kamarádkami čarodějkami chystaly do jídelny a kavárny U Tří čepic, kde startoval festival "Kavárny naživo" a já měla tu čest vyzdobit prostor kavárny svými fotoobrazy. Předtím jsme se ještě na chvíli sešly u nás doma a já stříhala své nové vizitky, abych je mohla vzít večer s sebou. Pěkně jsem je štosovala do komínku, až na jednu.... a ta zaujala kamarádku Jarušku. Říká mi: "Proč je ta jedna stranou?" ...."Protože se mi na jedné straně nepovedla ustřihnout hezky rovně." odpovídám. A ona na to (možná inspirovaná tričkem, které jsem jí darovala): "Tak tu chci. Miluju Tvojí nedokonalost."
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Tr7
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Dneska ráno jsem si na její slova vzpomněla a vybavila se mi příhoda s mojí Elinkou. Byly jí asi čtyři roky a všimla si, že jsem při třídění věcí dala stranou velký obrázek, na kterém jsem byla vyfocená v korzetu svých svatebních šatů při zkoušce účesu. Eli byla zvědavá, co chci s tou fotkou udělat. Řekla jsem jí, že ji vyhodím. A ona mi na to povídá: "Ne, to nevyhazuj, já si Tvoji krásu nechám." Vlily se mi slzy do očí a ona to celé ještě podtrhla tím, že mi pak chtěla něco přichystat a zavelela: "Zůstaň tady, mami, já za chvíli přijdu. Zatím se dívej na to, jak seš krásná." Uvědomila jsem si, že jde o mě a ne o to, že se fotka váže k něčemu, co už není....
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥