S čím vám můžu pomoci?

Láskyplné fotoobrazy

....pomůžu vám vybrat a usadit do interiéru obraz, který podpoří změny ve vašem životě

Božské palačinky

....na oslavě nebo na akci napeču pro vás a vaše přátele delikátní palačinky

Fotografování

....zachytím vás ve vaší přirozenosti a focení si užijeme

Průvodcovství

....popovídáme si spolu a zjistíme s pomocí karet, co se vám děje, proč a co s tím můžete udělat

Balení dárků

....krásně zabalím dárky pro vaše blízké, kolegy nebo obchodní partnery

Sebe-vědomá trička

....vlastnoručně pro vás vytvořím výjimečné tričko

 

MOJE ŽIVOTNÍ CESTA

....vedla TUDY

MAMI, JÁ SI TVOJI KRÁSU NECHÁM

08.10.2016

 

Včera spatřily světlo světa moje nové vizitky. Tentokrát jsem hodně ctila jednoduchost a čistotu a současně jsem se odvážila uvést na ně zmínku o tom, že jsem PAŽITKA. Když si nechávám vizitky tisknout, tak je chci většinou vysázené na archu bez řezání a sama si je pak stříhám. Včerejšek nebyl výjimkou. Stříhám si nejen vizitky, ale i miniatury mých obrazů v podobě kartiček a přáníček. Je to pro mě určitý druh meditace, kdy se musím soustředit na to, abych stříhala pěkně rovně a současně mám pocit, že tím do nich dám ještě víc sebe.

 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Vizitka-s-ruzi
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Večer jsme se s mými kamarádkami čarodějkami chystaly do jídelny a kavárny U Tří čepic, kde startoval festival Kavárny naživo a já měla tu čest vyzdobit prostor kavárny svými fotoobrazy. Předtím jsme se ještě na chvíli sešly u nás doma a já stříhala své nové vizitky, abych je mohla vzít večer s sebou. Pěkně jsem je štosovala do komínku, až na jednu.... a ta zaujala kamarádku Jarušku. Říká mi: "Proč je ta jedna stranou?" ...."Protože se mi na jedné straně nepovedla ustřihnout hezky rovně." odpovídám. A ona na to (možná inspirovaná tričkem, které jsem jí darovala): "Tak tu chci. Miluju Tvojí nedokonalost."
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Tr7-wp
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Dneska ráno jsem si na její slova vzpomněla a vybavila se mi příhoda s mojí Elinkou. Byly jí asi čtyři roky a všimla si, že jsem při třídění věcí dala stranou velký obrázek, na kterém jsem byla vyfocená v korzetu svých svatebních šatů při zkoušce svatebního účesu. Eli byla zvědavá, co chci s tou fotkou udělat. Řekla jsem jí, že ji vyhodím. A ona mi na to povídá: "Ne, to nevyhazuj, já si Tvoji krásu nechám." Vlily se mi slzy do očí a ona to celé ještě podtrhla tím, že mi pak chtěla něco přichystat a zavelela: "Zůstaň tady, mami, já za chvíli přijdu. Zatím se dívej na to, jak seš krásná." Uvědomila jsem si, že jde o mě a ne o to, že se fotka váže k něčemu, co už není....
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥